Cibuloviny, hlíznaté rostliny

Zobrazit pouze inzeráty z
Zde inzerujeme všechny cibuloviny a hlíznaté rostliny,které jsou vhodné na vaši zahradu. Mají okouzlující paletu barev a jejich vůně je omamná. Listy mají dužnaté a květy mají většinou křehké. Seznamte se s hlíznatými rostlinami a cibulovinami. Cibuloviny dělíme na jarní a podzimní.

Mezi jarní cibuloviny můžeme zařadit : begonie, gladioly, jiřinky , lilie a další ( kalokvět, sasanka, čechrava, aron, bletilla, pěknosemenec, dosna, konvalinka, montbrecie, srdcovka, chocholatice, fresie, glorioza, gloxinie, krvokvět, denivka, funkie, chlidanthus, kosateček, kosatec, ismene, duhovice, kniphofie, šuškarda, nerine, snědek, šťavel, pivoňka, pleione, pryskyřník, sandersonia, sprekelia, tygřice, kala )

Do podzimních cibulin patří : crocusy , hyacinty, lilie, narcisy, tulipány a další ( česnek, sasanka, aron, ocúnovec, pěknosemenec, ladoník, ocún, zmijovec, talovín, liliochvostec, kandík, fresie, řebčík, sněženka, ladonička, kosateček, duhovice, bledule, modřenec, snědek, pivoňka, puškinie, pryskyřník, ladoňka a vraneček )


Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze