Drtiče větví, vysavače listí

Zobrazit pouze inzeráty z
Jestliže vlastníte zahradu velkých rozměrů, sad či vynohrad tak při podzimním úklidu na zahradě jsou drtiče větví správnými pomocníky. Při prořezávání keřů a stromů nám vznikne spousta zahradního odpadu a drtiče větví nás tohoto odpadu hravo zbaví.

Vše co je rostlinného původu jako např. jehličí, suché listí, ořezané větve, mech, šišky, kůru můžeme dát do drtiče větví a rozdrcený odpad poté použít např.ke zkompostování a nebo si vytvořit ekologické palivo k topení.

Zahradní drtiče jsou k sehnání s benzínovým či elektrickým motorem. Na silnější větve se nepoužívají drtiče, ale takzvané štěpkovače. Drtič větví patří mezi nejuniverzálnější pomocníky na každé zahradě.

Dalším pomocníken na zahradě jsou vysavače listí. Je to ideální pomocník s napadaným listím a můžeme jej použít i na vysávání sekačkou posekané trávy. Vysavače listí nám pomohou vyčistit např.terasu, schody, chodníky, keře, stromy a trávníky od listí a dalšího zahradního odpadu na naší zahradě.

Pořiďte si vysavač či foukač listí pro snazší práce na Vaší zahradě! Při podzimním úklidu zahrady nám vysavače listí skvěle pomůžou a nebudte potřebovat koště ani hrábě a hlavně Vás nebudou bolet záda.


Doporučujeme
Sklik doporučujeme
AdFox doporučujeme
Často hledané fráze